Proč dát přednost flipovému krytu na Honor 8A

Když si pořídíte mobilní telefon, pravděpodobně první, co k němu dokoupíte, bude ochranný kryt. Z pestré plejády typů pouzder a krytů bychom vám rádi doporučili to, co zaujímá přední pozice v počtu vyrobených a prodaných kusů – flipové neboli knížkové pouzdro.

dívka s mobilem

Výhody eko-kůže – tento materiál nahradil v mnoha směrech koženku, liší se od ní tím, že neobsahuje PVC, eko-kůže je čistý polyuretan nanesený na vrstvičku bavlněné tkaniny (úplet) a z toho vyplývají jeho výjimečné vlastnosti – pevnost, pružnost a především prodyšnost. Životnost flipových krytů Honor 8A při šetrném zacházení může přesáhnout i životnost samotného telefonu. Prodyšnost eko-kůže zabraňuje ulpívání vlhkosti na displeji a její pronikání dovnitř, čehož by nebylo možné dosáhnout u koženky.

mobily v rukou

Lidé se rozhodují na základě vzhledu – i když jsou flipová pouzdra velmi praktická, přece jen je rozhodujícím faktorem jejich vzezření, jemuž stěží může jiný typ krytů či obalů konkurovat. Připomínají diář, zápisník nebo drobnou knihu a tím získává mobil jiný ráz – více osobní a elegantní. Eko-kůže může mít mnoho barevných variant, od univerzální bílé, s níž můžete vyrukovat na společenské akce, jako jsou svatby či rodinné a firemní oslavy, až po intimní vyjádření vlastní osobnosti v různých výrazných pastelových barvách, případně doplněných o nějaký vzor s motivy květin, motýlů, zvířat atp.

Co když vám vypadne z ruky – neměli bychom se poddávat iluzím a brát věci tak, jak jsou. Žádné pouzdro ani žádný kryt mobilu nezabrání v tom, že dojde k otřesu přístroje při pádu na zem z velké výšky. Otřesy mohou způsobit zkrat baterie, poškození citlivé elektroniky a kontaktů, takže bychom měli ve vlastním zájmu na toto dávat pozor. Výhodou flipového pouzdra je, že při pádu mobilu na zem (z rozumné výšky, např. z ruky, ze vzdálenosti cca jednoho metru) se nepoškodí jeho vnější skelet a zpravidla ani displej. Flipové pouzdro je natolik kompaktní, že takovou nehodu ustojí.