Romantický, něžný a jemný styl provence do ložnice

Ložnice je naší vlastní soukromou svatyní. Dopřáváme si v ní chvíle klidu a odpočinku, proto si zaslouží nábytek a vybavení ve stylu, který je nám příjemný. Obklopte se líbivými věcmi, které máte rádi. Jedině tak se vám bude usínat každý den sladce.

Spát na měkoučké posteli, nebo na tvrdší, záleží samozřejmě na vlastním výběru matrace, to je přesně to, co si můžeme užívat každou noc. Obzvláště v případě, že můžeme ulehnout na postel provence.

Vytváříte si doma kouzelnou atmosféru a milujete styl provence? Tento romantický, líbivý a něžný styl pochází z Francie. Když se řekne Francie, hned se vám vybaví pole s rozkvetlou levandulí? To je pro francouzské lány naprosto typický obrázek.

levandule louka

V tomto duchu si můžete pořídit jak nábytek do domácnosti, tak si nechat vymalovat nebo si vytvořit i útulnou atmosféru ve vaší svatyni odpočinku. Díky kvalitnímu nábytku si můžete rázem vytvořit krásnou a decentní ložnici. Světlé barvy projasní prostor a styl provance mu dá patřičný punc jedinečnosti a originality.

Příjemná atmosféra, dokonalý klid, pocit útulnosti to všechno se snoubí v tomto jedinečném stylu. Hledáte vhodnou manželskou postel? Rádi s manželem spíte těsně vedle sebe? Nebo raději volíte prostor? Každý si může vybrat podle svého vlastního vkusu. Vybavujete dětský pokoj nebo pokoj pro hosty? I v tomto případě rozhodně se stylem provence nešlápnete vedle, zvolit totiž můžete klasickou jednolůžkovou postel, která se přizpůsobí, díky svým rozměrům, jak větším tak i menším místnostem.

žena na sedačc

Nezapomeňte ani na noční stolky. Samozřejmě ve stejném stylu, aby vše harmonicky ladilo a vy si připadali jako ve Francii.

Tento styl vypadá něžně, jemně a decentně, ale ve svém nitru schovává spoustu šarmu, kterým může překvapit, například doplňky nebo elegancí barevných kombinací. Snadno se snoubí i s dalšími styly, materiály nebo barvami, takže jej můžete lehce použít i do „zajeté“ ložnice na doplnění originality a přechod do nového stylu.