Když nemůžete prokázat příjmy, ale potřebujete si půjčit

Získat v bance hypotéku je snadné. Asi jako postavit dům holýma rukama, nebo naučit se plavat bez končetin. Jde to, ale není to pro každého.

Co potřebuji, abych získal hypotéku v bance?

Hned několik věcí.

  • Účel, tedy schopnost prokázat, k čemu tento finanční produkt hodláte využít.
  • Nadstandardní příjmy, ale prokazatelné.
  • Pevné nervy a božskou trpělivost.
  • Čistý registr.

dům a mince

Prokazatelné nadstandardní příjmy?

Ano, přesně tak. Pokud si myslíte, že jste se svým příjmem 50 000Kč měsíčně bonitní klient, a snadno si půjčíte na koupi domu, jste velmi naivní. Pokud tedy tím domem není nějaká miniaturní chatka na odlehlém místě, kterou stejně nikdo nechce. Vysoké příjmy však také nestačí, pokud je nemůžete prokázat. Nepracujete-li plně na smlouvu, nebo pokud děláte práce na černo, a ty pak tvoří většinu vašeho příjmu, je vám to v žádosti o hypotéku k ničemu. Banka samozřejmě posuzuje pouze příjmy, které lze prokázat. Také musíte být v zaměstnání už nějakou tu dobu, a váš zaměstnavatel musí potvrdit, že se vás nechystá v následujících měsících propustit.

peněženka v kapse

Co teď?

Ačkoliv neexistuje nic jako hypotéka bez doložení příjmu, jsou zde možnosti v podobě nebankovních hypoték, které jsou dostupnější i obyčejným lidským bytostem. Pokud můžete prokázat alespoň dostačující příjmy pro splácení, lze tuto hypotéku získat. A když ne? Stačí požádat třeba partnera, nebo někoho z rodiny, aby se stal spolužadatelem. Splácet budete samozřejmě jen vy, jedná se však o takovou pojistku, víceméně formalitu.

Změna plánů?

Máte strach, že si vezmete nebankovní hypotéku, která pro vás nebude výhodná, ale vy už nebudete moci vycouvat? Jen klid. Nebankovní společnosti navrhují hypotéky individuálně, a jsou ochotny vám vždy vyjít vstříc. Nechtějí vás připravit o střechu nad hlavou, a tak vám pomohou najít řešení. Pokud ale chcete odejít, a přenést svoji hypotéku jinam, bránit vám nebudou, ani za to nedostanete nesmyslné sankce.

Kde vzít další peníze?

Není na světě člověka, který by se zcela obešel bez finančních prostředků, tedy peněz. Každý je potřebuje, a byť jsou tyto někomu potřeba více, zatímco jinému méně, zcela bez nich se neobejde nikdo. Za všechno se u nás platí, a zatímco se bez něčeho člověk obejít dokáže, přinejmenším bez jídla nikoliv. Ani ten kus žvance se bez placení nesežene, nechce-li žít člověk z toho, co popelnice dá.

Lidé se tedy logicky snaží si potřebné peníze vydělat. Někdy k tomu, aby mohli prostě platit své běžné (nebo i neběžné) životní náklady, někdy ale třeba i své soukromé podnikání a další záležitosti. Ovšem zatímco si někteří dost vydělat dokážou, jiným v tomto ohledu štěstí nepřeje. A proto je u nás i dost těch, kdo se potýkají s finančními těžkostmi, jež se pro ně mohou stát i doslova neřešitelnými.

euro mince

Jenže navzdory tomu, že svou finanční situaci člověk nejednou nezvládá, by ji nějak zvládnout měl. Nelze neplatit s tím, že na to člověk nemá, a současně chtít mít všechno to, co se nabízí těm koupěschopným. A protože se někdy zkrátka dost nevydělá, řešívají se dočasné finanční nesnáze třeba tím, že si člověk vezme půjčku.

Jenže půjčku si dotyčný vezme leda v případě, že splní všechny požadavky, jež na něj vybraná finanční instituce klade. Ne že by si jinak půjčit nechtěl, ale prostě mu bez splnění všech náležitostí ani nepůjčí.

euro ve tmě

A když někdo nedokáže splnit to, co po něm banka chce? Pak je tu pro něj aspoň nebankovní americká hypotéka Hypotéky bez registru. U té totiž uspějí i ti, kdo nejsou z pohledu bank bonitní, kdo nevyhovují tamním nastaveným parametrům, a tudíž mohou na nějaké ty peníze zapomenout. U zmíněné nebankovní nabídky totiž nejde ani o vysoké příjmy žadatele, ani o registry dlužníků, ale výlučně o záruku splácení v podobě zástavy nemovitosti. A když tu žadatel nabídnout může, má v podstatě vyhráno. A bude mít po finančních starostech.

Ne každý má dost peněz

Lidem je dnes zapotřebí vlastnit a využívat kdeco. Potřeby máme rozmanité, ovšem v naprosté většině ohledů je nedokážeme uspokojit sami. Většinu věcí si neumíme sami vyrobit, většinu služeb si nedokážeme sami provést, a proto potřebujeme v tomto ohledu pomoc od ostatních lidí. A aby to bylo spravedlivé, aby někdo jenom nedával a druhý jenom nebral, existují peníze. Když něco potřebujeme, vezmou se tyto a zaplatí se jimi, a když chce někdo cizí pro změnu něco po nás, musí nám rovněž zaplatit. Zadarmo přece ani kuře nehrabe.

Jenže to funguje jedině za předpokladu, že peníze máme. Když nám totiž tyto scházejí, je logické, že není čím platit a že tedy uspokojeni nebudeme, ani kdyby byly naše potřeby sebeurgentnější.

peníze v misce

Ale jsou chvíle, kdy prostě něco potřebujeme navzdory tomu, že na to stále ještě nemáme vyděláno. A nastane-li podobná situace, může to spravit už jedině nějaká ta půjčka. Díky té se totiž dostávají peníze i lidem, kteří dočasně nemají vlastní zdroje, s tím, že se pak takové peníze vrátí svému majiteli a poskytovateli půjčky z budoucích příjmů dlužníka.

Ovšem nejeden z těch, kteří potřebují půjčit, naráží u bank na naprosté nepochopení a odmítání. Jistě, peníze by zřejmě potřeboval, ale nedokáže se za ně ve své situaci dostatečně zaručit, a proto se žádné půjčení nekoná. A pak to má podobný neuspokojený žadatel těžké.

platební karty

A co mu tento jeho život ulehčí? Často jedině hypotéka na pozemek. Tedy půjčka, u které se poskytuje coby záruka řádného splacení namísto věcí jako vysoké příjmy, čisté registry dlužníků a podobné záležitosti, zástava nemovitosti. Právě ta zde zaručuje, že bude dlužník určitě splácet, a proto se tu nedělají s podobnou hypotékou drahoty a nebankovní společnost ji poskytne každému, kdo ji potřebuje, a to za výhodných flexibilních podmínek.

A to je často to nejrozumnější řešení dočasných finančních problémů.

Podvodné kupóny velkých řetězců

Internetem posledních pár dnů hýbá velká tématika. Jedná s kupóny, které mají poskytovat velké obchodní řetězce. Od Lidlu přes Tesco až ke Kauflandu. Dle vyjádření těchto prodejen se však o žádné slevové kupóny nejedná. Pokud tyto společnosti poskytují slevy musí být člověk členem věrnostního klubu dané společnosti.
šeková knížka.jpg
Tyto rádoby kupóny slouží podvodníkům k získání finančních prostředků a zneužití dobré pověsti firem. Dle vyjádření společnosti Lidl již bylo podáno na neznámého pachatele trestní oznámení. Společnost Tesco uvedla, že věrností slevy vydává pouze uživatelům svého věrnostního klubu. Kaufland se ovšem k celé záležitosti nijak nevyjádřil.
Je s podivem kolik osob se na tento trik nachytá, jelikož už na první pohled je rozeznatelné rozdílnosti a chyby v kupónu. Již při návštěvě webové stránky společnosti lze rozeznat, že se jedná o podvod. Výrobce kupónů totiž uvádí stránky lidl-cz.win místo standartních lidl.cz. Zde lze vidět, že tento trik využívá nepozornosti a neznalosti hlavně starších uživatelů, kteří nejsou zběhlí ve využívání internetu.
zámek na kartách.jpg
Další nepřesností jsou například gramatické chyby na kupónu či absolutně špatná loga daných společností. Hlavní problém tkví v zaslání aktivační SMS. Proto abychom získali údajnou slevu 1500 Kč pro daný řetězec musíme zaslat danou zprávu. Poté nám může pachatel účtovat za zprávu po 100 korunách, což se může značně prodražit.
Kromě tučného účtu za telefon však uživatel může také čekat zneužití osobních údajů či platební karty. Proti tomuto útoku se dá bojovat pouze zablokováním platební karty není však čas otálet. Díky vývoji bezkontaktního platebního systému může pachatel vybírat bez zadání PIN kódu až do částky 500 Kč. Po zablokování nám může banka okamžitě, za malý poplatek vydat kartu novou.
U takových podvodů je zásadní mít oči otevřené a vsadit na zdravý rozum. Obchodníci jsou taky jen lidé, kteří se pokouší vydělat co nejvíce financí a veškeré slevové akce nejsou rozhodně k jejich prospěchu.

Půjčka z banky a od nebankovní společnosti

Posuzovat půjčku z banky a od nebankovní společnosti je velice obtížné. Nejvíce v tom, že každá strana má dvě mince. Banky jsou zajeté již dlouhou dobu, mají svá pravidla a také to někam takzvaně dotáhly, protože do nich chodí desítky tisíc lidí denně. Ale máme zde svobodu slova a demokracii a tak jsou na trhu i jiné druhy a možnosti, jak si půjčit peníze. Mezi ně patří rozhodně nebankovní společnosti. Tyto společnosti jsou soukromého charakteru, ale to neznamená, že Vám napálí desetkrát vyšší úrok. V dnešní době konkurují právě bankám a konkurence jak víme, je zdravá věc, protože se pak společnosti předhání, aby získaly klienty.

clanek1

Nebankovní společnosti například lákají klienty tím, že jsou tolerantnější v posuzování kritérií u klientů. Mohou Vám zajistit půjčku například i přesto, že máte záznam v registrech dlužníků. Většinou totiž bývá staršího charakteru, takže nad tím soukromé společnosti mohou přimhouřit oko. Poskytnou tedy půjčku i za podobných podmínek. Dokonce mohou půjčku poskytnout lidem ve finanční tísni nebo těm, kteří mají exekuce. Samozřejmě, že se každý musí prokázat, že je schopen půjčku splácet nebo refinancovat stávající dluhy. Banka by Vám v takovém případě totiž nikdy peníze nepůjčila, ani se záznamem a už vůbec ne, pokud jste dlužníkem nebo máte exekuce.

Domluvíte se s nimi i v případě, že pobíráte nízkou měsíční mzdu a například v bance Vám vypočítali, že to na vyšší úvěr nebo hypotéku nedotáhnete. Možná u nebankovní společnosti uspějete. Stačí se zeptat na podmínky. Máte další dotazy? Odpovědi na tyto otázky zodpoví nebankovní hypotéka.

peníze a kalkulačka

Vyřízení je rychlé a snadné

Mnohdy může probíhat celé po internetu, což dnešní mladší generace určitě ocení. Někteří lidi neradi chodí do fronty do klasické banky, proto volí raději metodu internetu nebo připojení z mobilu. A právě tyto možnosti poskytují nebankovní společnosti, které nemají tak velké kapacitní prostory a hromadu postavených budov, takže působí především na internetu, kde se dá všechno potřebné doložit. Po pár krocích můžete mít do 24 hodin peníze na účtu.

Jak si chytře půjčit?

Aby člověk nestrádal ve chvílích, kdy se mu nedostává peněz, existují kolem nás i různé instituce nabízející půjčky. Pokud se tedy někdo ocitne v nesnázích, nic mu nebrání v tom, aby si některého z těchto poskytovatelů zvolil a o půjčku ho požádal.
Jenže běda! Ne každý takový poskytovatel je ochoten půjčit právě tomu kterému žadateli. S odkazem na to, že tento nesplňuje to, co se od něj očekává.
eura bankovky
Ano, je tomu tak. Poskytovatelé půjček chtějí mít jistotu, že jejich jmění nezmizí v nenávratnu, a proto si kladou podmínky, jež mají zajistit, že ti, kdo si peníze vezmou, je také i s úroky v pořádku vrátí. A právě tyto podmínky často zhatí sen žadatele o vylepšení si života formou půjčky.
Ovšem tyto podmínky bývají u každé finanční instituce jiné. A případný neúspěch v jedné z nich tak rozhodně neznamená, že by to měl člověk vzdát, že už nenajde nikoho, kdy by byl ochoten mu pomoci.
Třeba taková nebankovní hypotéka bez registru je právě takovým finančním produktem, u kterého lze uspět i v případě, že se člověk jsoucí v nouzi nedočkal úspěchu nikde jinde. Protože právě tato půjčka je nastavena tak, aby u ní mohl uspět klidně i někdo takový. I když jsou pochopitelně vítáni i žadatelé, po kterých by rádi sáhli i všude jinde.
S touto půjčkou uspěje každý, kdo vyhovuje alespoň v těch úplně nejbanálnějších záležitostech. Tedy ten, kdo má alespoň nějaký příjem, klidně i malý, ale postačující aspoň na splácení těch nejnižších možných splátek, a kdo má i nějakou nemovitost, kterou by se za tuto půjčku mohl zaručit a díky níž může dostat na účet až sedmdesát procent její odhadní ceny.
truhla s penězi
A dotyčný žadatel by neměl mít ani žádný závažnější záznam v registrech dlužníků; přičemž je ale současně pravdou, že nad nějakým zápisem banálním lze přimhouřit oko, tento nemusí půjčce nezbytně zabránit.
Tak málo stačí, aby člověk uspěl. A co vy? Vyhověli byste při žádosti o tuto půjčku? A chtěli byste ji?

Každý si přijde na své

Pokud si chcete půjčit peníze na nové bydlení, vůz, dovolenou či cokoliv jiného, tak je vždy dobré vybrat takového věřitele, který už Vám může bez problémů nabídnout půjčku podle Vašich představ. Věřte tomu, že to není tak složité, jak byste si mohli myslet, protože v dnešní době je tu mnoho možností, ze kterých si můžete vybírat.
Banky už dávno nejsou jedinou volbou, na kterou se můžete spolehnout. Existuje také mnoho nebankovních společností, které Vám mohou nabídnout svoje peníze naprosto bez starostí, takže věřte tomu, že i pro Vás je tu možnost, jak finance získat, a to rozhodně nezáleží na tom, jestli jste byli na jiném místě odmítnuti?

puzzle

Spokojte se s tím nejlepším
Jestli si tedy chcete půjčit peníze a záleží Vám na tom, aby bylo získání půjčky naprosto jednoduché a bezproblémové, tak si můžete být jistí tím, že pro Vás budou nebankovní společnosti volbou, se kterou budete spokojeni, protože si můžete vybírat z mnoha možností.
Velice oblíbenou volbou je například americká hypotéka https://www.ferovahypoteka.cz/americka-nebankovni-hypoteka/, jejíž získání je podmíněno pouze zástavou nemovitosti, takže se můžete vyhnout mnoha kontrolám, které by Vám mohly být nepříjemné, na to se spolehněte. Dokonce nemusíte udávat ani účel půjčky, vše bude záležet jenom na Vašich požadavcích.

domek

To pravé pro každého

Jestli si tedy chcete půjčit peníze naprosto bez obav a starostí, tak si můžete být jistí tím, že si přijdete na své a budete velice spokojeni, protože si s ničím nebudete muset dělat těžkou hlavu, to je jistota. Stačí vsadit na věřitele, který Vám může něco takového nabídnout, a proto věřte tomu, že my tu pro Vás jsme v každé situaci a vždy jsme připraveni Vám poskytnout jenom to nejlepší.
Moc dobře víme, co udělat pro spokojenost našich klientů, protože jejich spokojenost je skutečně to, na čem nám doopravdy záleží, a proto si buďte jistí tím, že ani ve Vašem případě tomu nebude jinak.

Vsaďte na dostupné řešení

Ať už si chcete pořídit nový dům, byt, pozemek nebo třeba automobil, tak je jasné, že na něco takového budete potřebovat poměrně velké množství peněz, což není zrovna příjemné. Mnohdy se navíc stane, že potřebujeme finance, které nemáme k dispozici. V takovém případě je dobré vsadit na řešení, na které se spoléhá čím dál větší množství jedinců.
Když si peníze půjčíte, získáte potřebou částku, kterou budete postupně splácet. To může trvat i mnoho let, a proto je nutné si tento krok pořádně promyslet.

vilka

Chtějte maximální spolehlivost
Problém je ovšem takový, že si mnozí neuvědomují, že získání půjčky prostě není samozřejmost. Ve skutečnosti je to něco, co není dobré podceňovat, protože je nutné projít mnoha kontrolami, bez kterých by to nešlo. Zvláště pokud se obracíte na banky, tak byste si měli uvědomit, že banky svoje žadatele opravdu pečlivě kontrolují a dbají na to, aby náhodou nepůjčily peníze někomu, kdo by jim je nemusel bezproblémově splácet. Jenže potom vyřadí i jedince, kteří nejsou zrovna ideálními žadateli, se splácením by ovšem nemuseli mít problémy.

Hypotéka na dosah ruky
Proto neváhejte a spolehněte se na nebankovní společnosti, díky kterým si přijdete na své a nebudete muset ničeho litovat. Přeci jenom se dočkáte půjčky, se kterou budete spokojeni. Zaujmout by Vás mohla například 100% hypotéka, díky které pro Vás nebude získání peněz problém, což je samozřejmě jenom dobře. Využijte tedy toho, co tu pro Vás je, a kdykoliv se na nás obraťte, my už Vám rádi nabídneme to nejlepší.

stavba

Vždy se totiž snažíme vyjít našim klientům vstříc a nabídnout jim takové řešení, které jim bude opravdu vyhovovat, na to se můžete spolehnout. Věřte tedy tomu, že ani ve Vašem případě to nebude jinak. Navrhneme pro Vás takovou půjčku, se kterou budete spokojeni, a která bude vyhovovat Vašim požadavkům a potřebám, takže s jejím splácením rozhodně nebudete mít problémy.