Pořiďte si dámský deštník

Kdo by neměl deštník, že? Je to taková nezbytná výbava proti dešti. Já jsem vždycky milovala deštníky holové, takové ty s ozdobnou, zahnutou rukojetí, které se prostě vystřelily a kryly vám hlavu hned, bez nějakého boje se zásekem při rozkládání skládacího deštníku. Jenže! Když ráno pršelo, dobrá, popadla jsem deštník, došla pod ním skrytá do práce, a co myslíte, přes den se ukázalo slunce a peklo a peklo. Takže já v tom slunečním úpalu jsem s sebou tahala ještě ten obrovský neskladný deštník po všech obchodech, také k lékaři, kde mi o něj zakopávali další pacienti v čekárně a následně s ním podmetala nohy spolucestujícím v městské dopravě.

deštník

A když ráno nepršelo, deštník pochopitelně zůstával doma, ačkoli předpověď už varovala, že počasí nevydrží a přijdou přeháňky. Opravdu přišly a to v momentě, kdy jsem byla na půl cesty mezi svojí kanceláří a domovem. Takže domů jsem dorazila promáčená do poslední nitě a nový účes od kadeřnice vzal totálně za své. Ne, že bych na ten svůj milovaný deštník zanevřela, to ne, ale přeci jen, když mě příště přepadl déšť nevybavenou svojí tyčovou neskladnou ochranou, zaběhla jsem do prvního obchodu a koupila nějaký skládací deštník za pár korun.

deštník

Takže jsem už byla připravena skládacím deštníkem v kabelce na náhlý déšť, ale ouha. Ke slejváku začalo i fičet, a ačkoli jsem bojovala proti větru, dešti jak se dalo, deštník se otočil naruby a začaly se dít věci. Prostě po chvíli z něj lezly jen rozlámané drátky jeho kostry. Šel do koše a já konečně vymezila svůj čas na hledání toho pravého a kvalitního dámského deštníku Novakabelka pro mne. Na stránkách internetového obchodu Novakabelka to nebyl naštěstí žádný problém. Deštník, který jsem si tam vybrala, mi přišel velice rychle, má kvalitní pevnou konstrukci a potah, který bude skvěle doplňovat mé oblečení svoji barvou.