Jak na útulný byt


Právě jste si koupili nový dům, nebo byt a zjistili jste, že je prostě nutné jej znovu vybavit, nebo zútulnit? Potom jste tu na správném místě! Máme pro vás hned několik nápadů, díky kterým se z vašeho obyčejného domu, stane super útulný domov plný lásky. Pojďme se tedy na to společně podívat!

nadčasoví lustr

Pro většinu lidí nepodstatnou záležitostí, jsou lustry. Ptáte se, proč zrovna ty, nicméně jsme téměř povinni s nimi začít. Na klasické lustry se totiž velmi často zapomíná a lidí osvětlení odbíjí jen klasickými bodovými světli, což je škoda. Přemýšleli jste třeba nad tím, jak by ve vašem obývacím pokoji vypadal třeba dřevěný lustr https://light4home.cz? Nevíte? My vám to povíme! Naprosto fantasticky! Lustry totiž dotváří celkový vzhled pokoje a z obyčejné místnosti dokážou udělat hřejivý pokoj plný lásky. Stačí si vybrat správnou sílu světla a jeho teplotu. Zkuste to. Výsledkem budete jistě překvapení, za to dáme klidně ruku do ohně!

dřevěný lustr

Další věcí, která u vás určitě nesmí chybět, jsou různě doplňky. Pokud jste muž, jistě, chápeme, že se vám to může příčit, ale jsou to přeci jen ty malé detaily, které z obyčejné místnosti vykouzlí něco nádherného. Přemýšleli jste nad tím, jak by asi vypadalo více polštářků na sedačce, nebo nějaký krásný obraz nad sedačkou? Určitě to zkuste!

No a co takhle květiny? Určitě nesmíme zapomenout ani na ty. Jedná se totiž o živý prvek, který do vaší domácnosti vnese kus života. Květiny vypadají krásně a přirozeně. Pokud nejste moc dobrý zahradník a všechny květiny vám umřou, nebojte se, existují i takové, které nemusíte zalévat. Nicméně opravdu se nesnažte živé květiny nahradit těmi umělými. Nevypadá to dobře a celý pokus o nesení přírody do bytu by skončil katastrofálně. Prostě pryč s umělými květinami a raději se začněte alespoň trochu starat o ty živé.