Mobilheim jako chata

Přemýšlíte, tento rok investujete a zakoupíte si nějakou nemovitost? Máte v plánu si zakoupit nový dům, nebo například chatu? Nicméně poté, co jste si prohlédli prodeje reality, zjistili jste, kolik taková nemovitost v současné době stojí? Poradíme vám, jak si splnit svůj sen již do jednoho milionu Korun!

Ideální variantou jsou mobilní dřevostavby. Jedná se nový typ staveb, který se hojně začal rozšiřovat především v posledních několika letech. Velkému rozmachu se však nemůžete divit – jedná se o velmi kvalitní stavby, které je možné využívat po celý rok. Jsou výborně zateplené a je možné je připojit jak k elektrickému proudu, tak k vodě. Zkrátka, jedná se o kvalitu za přijatelnou cenu.

dům na samotě

Pokud si navíc plánujete pořídit chatu, lepší variantu nenajdete! Mobilní domy se jako chaty velice hodí. Chaty jsou velmi často stavěny v chatových oblastech s horším terénem. Nehledě na to, že zahájit zde stavbu plnohodnotné zděné stavby není jednoduché.

Pokud bychom to měli shrnout – chatové oblasti mají tu výhodu, že jsou všude o pozemcích rozvody energií. Pokud tedy na pozemek postavíte mobilheim, můžete jej ihned postavit, připojit a začít bydlet.

Tyto mobilní domy si můžete vybrat z předem vytvořených katalogů domů. Ty uveřejňují stavební firmy přímo na svých webových stránkách. Zde si vyberete dům přesně dle vašich přání. Volit můžete mezi různými dispozicemi i rozměrem.

dům u vody

Na výběr je také různé vybavení a barevné provedení. Na výběr tedy máte z celé řady možností, ze kterých si určitě vyberete. Pokud byste si přeci jen nevybrali, máme tu pro vás ještě jednu možnost! Prostě si svůj dům navrhněte přesně dle vašich představ!

Řada firem nabízí možnost navrhnutí si vlastního domu přesně dle vašich představ. Můžete si tak individuálně zvolit stavební materiály, vybavení i barevné kombinace – zkrátka lze cokoliv.