Příjemné s ještě příjemnějším

Příjemným překvapením pro všechny milovníky lyžování, kteří se chystají vyrazit na Slovensko, je možnost tento pobyt vyřešit ke spokojenosti všech členů rodiny. A dopřát si jak dny strávené na sjezdovkách, tak podvečery, po návratu z lyžování, v termálních bazénech. Stačí jediné. Ubytovat se v jednom z hotelů, které přímo na místě nabízejí svoje služby. Hned po příjezdu to na uvítanou jsou welcome drinky, rovněž tak volný přístup do privátní zóny termálních bazénů s obsluhou či fresh nabídkou vody a čaje. Pro každého hotelového hosta je připravena i wellness taška, ve které je připraven jak nezbytný ručník, tak i župan, ve kterém lze přecházet mezi jednotlivými procedurami bez zbytečného převlékání. Ať už to je termální koupel, perličková koupel či podvodní masáže. Tak kouzelnou aromaterapeuitickou saunou.

Termální bazén

Při které se po celodenním lyžování celé tělo dokonale zahřeje a uvolní. Což ocení všichni členové rodiny. Lyžařských středisek je v okolí Bešeňové několik. Je jenom na vás, kterou si vyberete. SKI PARK Ružomberok je pro rodinu s dětmi optimálním místem, protože nabízí školy lyžování i pro malé děti. Což rodiče určitě ocení. V tomto středisku, které leží na úbočí Velké Fatry ve výšce až 1010 m n.m., jsou zaručeny dobré sněhové podmínky během celé zimy. Vyhledávaným místem je především pro kvalitu služeb, které tu pocítí každý návštěvník.

Běžecká stopa

K dispozici tu jsou jak osmimístné kabinové lanovky, tak i čtyřsedačkové, lyžařské vleky, ze kterých jsou čtyři vyhrazeny dětem a začínajícím lyžařům. Toto lyžařské středisko disponuje dvanácti kilometry sjezdových tratí. Přičemž ta nejdelší má skoro čtyři kilometry s výškovým převýšením sedmi set metrů. Během víkendu jsou pro návštěvníky pořádány zajímavé akce. A to nejen pro děti, ale i pro celé rodiny. Soutěže v jízdě na speciální pneumatice, které se říká snowtubing, snowpark pro děti či tu lze vyzkoušet i základy horolezectví na ledové věži. Pro milovníky běžeckého lyžování jsou v okolí ideální podmínky. S mnoha udržovanými běžeckými tratěmi.