Používat holící strojek je hračka

Už to není jako dříve že se používali břitvy na holení nebo jen jednorázové žiletky jdeme s dobou a je vše moderní máme elektrické holící strojky jak pro muže, tak i pro ženy. Je několik typů bud depilační, epilační, zastřihovací, nebo obyčejné strojky. Na co bychom se měli zaměřit při výběru? Jestli máte citliví obličej, jakým směrem rostou vaše vousy, jestli jsou tvrdé nebo měkké, pokud jezdíte na cesty tak je dobré vybrat takový který můžete vozit s sebou. Holící strojek odstraní vousy úplně do hladka zastřihovač pouze zarovnává délku. Pokud chceme mít opravdu hladký obličej je samozřejmě lepší volit strojek který to dokáže. Je jich mnoho druhů.

Zaholení chloupků

Planžetový je hlučnější ale přesnější je vhodný hlavně na krk knír a bradu. Pokud se holíte každý den je tento strojek nejvhodnější.

Frézový je vhodný pro ty, co se neholí každý den má rotující hlavice a dostane se dobře do všech míst.
Holící se dáma

Co se týká holení u žen tak víme, že už většina se holí snad všude, a proto si přejeme, aby to bylo hlavně bezbolestné. Dříve to tak nebylo jednorázové žiletky vydrželi chvíli kolikrát jsme se i řízly ale teď je vše jinak můžeme používat depilaci ve formě depilačních pásků a vosku to ale bohužel bolí, když rychle strháváme. Můžeme použít i strojky které jsou bezbolestné bud jsou jen na oholení do hladka ale dlouho to nevydrží nebo i epilaci která vytrhává chloupky i s cibulkou a oholení nám může vydržet i měsíc.

Dnes už je pro nás strojek takřka nepostradatelný a potřebujeme ho v domácnosti už snad skoro všichni i mladí i ti starší. Jsou různé druhy, ze kterých si můžeme vybrat to se týká i barev teď už jsou v prodeji všechny barvy můžeme objednávat i online nebo jít rovnou do elektra kde si ho můžeme prohlédnout a víme co kupujeme a většinou námi dobře poradí, pokud jsou prodejci zkušení a ví co prodávají.