Líbáte se (dost) často?

Projevy lásky jsou typické a převážně i veřejné, zejména na začátku samotného vztahu, kdy o jiskření a schovávání pocitů není nouze. Vlastně to nejde ani ovládat, co má pak na svědomí fakt, že se od sebe ani neodlepíte, ať už se nacházíte kdekoliv.
Líbání je nejen veřejným, ale i soukromým projevem náklonnosti, lásky a spokojenosti ve vztahu. Ovšem nemělo by být součástí pouze začínající lásky, ale i ty dlouhověké.

polibek v trávě

Manželství bez polibku? Existuje!

Ať už jste s vašim partnerem/manželem nespočet dlouhých let a znáte se jako své boty, neznamená to ještě, že nejste povinní projevovat tomu druhému city, které k němu chováte. Jen přece je to muž, kterého jste si vybrala a jednou milovala natolik, že jste nemohla přežít jeden jediný den bez jeho polibku. Kde se vytratila všechna vášeň a touha, dotýkat se toho druhého rty?
zamilovaný polibek
Ať už lovíte v paměti jakkoliv dlouho, věřte, že v tom nejste sama.
Existuje řada partnerství/manželství, které si už city neprojevují. Možná to nemají zapotřebí, cítí se na to staří nebo jim to přijde už po tolika letech naprosto zbytečné. Je ale zbytečné cítit, že pro někoho znamenáte střed vesmíru? Není!

Líbejte se často a všude!

Neberte váš vztah jako uzavřenou kapitolu, ohledně projevování náklonnosti. Nikdy není potřeba přestat se líbat a dát tím nejen sobě navzájem, ale i ostatním kolem vás najevo, že k sobě patříte a jeden druhého si vážíte. Jistě jste ještě zamilovaní, jen jste zřejmě zapomněli na to, co to znamená v řeči těla.
I jeden nepatrný, ovšem prožitý polibek, dokáže váš vztah posunout na vyšší úroveň, sblížit vás i po letech vztahu a projevit tomu druhému všechnu lásku, kterou v sobě uchováváte.
A bylo by báječné, kdybyste se líbali nejen často, ale i všude, kde se budete nacházet. Při loučení, návratu domů, při setkání na oběd a při jakékoliv aktivitě, kdy se vašemu partnerovi zadíváte do očí a uvědomíte si, že je vaše celoživotní štěstí.