Barvy a móda podzimu

Přestože léto bere každý z hlediska toho, že může ukázat své nejlepší kousky, podzim může být na stejné úrovni. Stačí vědět, jaké kousky zvolit, co je ideální na podzim a využít vrstvení. Tak můžete vypadat vkusně venku, ale i vevnitř, kde stále není taková zima to, abyste museli nosit jen svetry.

 Košile a klobouk

První vrstva

 

První vrstva se hodí do budovy. Je lehká, ale není již vysloveně letní. Zaručuje to, že se budete cítit tak akorát. Na podzim jako spodní část volíte často džíny, ale můžete je nahradit za elegantní kalhoty. Elegance totiž k podzimu patří. Ale nemusíte skončit s takto nudným výběrem. Po létě nemusíte své sukně zahazovat do nejspodnější části šatníku. Stačí k nim přidat punčochy, nebo černé silonky. Kombinace sukně se silonkami a volného svetru je velmi oblíbená. U vrchní části poté můžete volit z několika možností. Košile, ty jsou pro podzim ideální. Stejně tak ale jednoduchá trička, případně s elegantnější střihem. Velice oblíbené jsou topy s rolákem, případně lehký svetr na tělo.

 Holka v kabátu

Druhá vrstva

 

Nejtypičtějším znakem podzimu bývají volné svetry. Můžete ho využít několika způsoby i jako první vrstvu. Budou vám slušet jak ty volnější, tak seříznuté v pase, či svetry s příjemným materiálem. Všechny možnosti, jak by mohl svetr vypadat, dnes letí. Elegantně budou vypadat i saka. Dnes najdete v obchodech jak pro dámy, tak pro pány.

 Dívka ve svetru

Poslední vrstva

 

Samozřejmě elegance na podzim zažívá znovuzrození stejně jako pohodlí. Buď zvolíte eleganci, která samozřejmě může být pohodlná, nebo bundy z materiálů, které mívají plyšoví medvídci. Ano, i takový styl dnes naleznete v ulicích. Vypadá dobře, přesto se cítíte jako kdybyste leželi v posteli. Ovšem nejvíce se setkáte s kabáty. Dlouhé či krátké, střižené, teplejší či spíše přechodové, výběr je opravdu velký. Přestože některé jsou levnější, ty dlouhé, teplé a opravdu elegantní mají na štítku vysoké částky. Na druhou stranu při opravdu kvalitní koupi se můžete spolehnout na kvalitu a výdrž několik let.