V pohodlí a bez obav


Zpříjemnit si “své” dny bývá pro ženy jednodušší a jednodušší. Existuje totiž více a více prostředků, které pomohou tuto situaci zvládnout, samozřejmě pro některou ženu je to jednoduché, nemá bolesti, krvácení není tak silné, ovšem druhá to zase může pociťovat jinak, její tělo vysílá signály už týden a pár dní před tím, než se dostaví onen inkriminovaný týden. Pak už jde hlavně o to, aby se to nějak přežilo a zvládlo bez újmy, samozřejmě nejvíc ideální by bylo, kdyby mohla žena dělat standardně činnosti, které zvládá i když nemenstruuje. Podstatné pro tyto situace je, aby se žena mohla spolehnout na svojí ochranu, která jí brání, aby nikdo v okolí nepoznal, že se to děje.

kalhotky

Naštěstí už ženy začínají upozaďovat jednorázové hygienické pomůcky, které akorát tropí hlouposti, pokud bychom to takto mohli říct s nadsázkou. Jednak se v přírodě plně nedokáží rozložit, a za druhé mohou způsobovat pěknou neplechu na kůži v nejintimnějších místech, protože se často skládají z uměle vybělených materiálů, jsou z neprodyšných plastů, a tak bychom mohli pokračovat. Pohodlnější ochranou, která by ženám mohla být v období menstruace jsou české menstruační kalhotky MyFemini, které jsou plnohodnotnou náhradou právě jednorázových potřeb. A jak asi fungují?

zena

Za prvé se ženy určitě nemusí bát protečení, které je asi největším strašákem, protože je-li žena v práci nebo má něco důležitého a nemůže si dovolit odbíhat na toaletu a má silnou menstruaci, tak se toto prostě stává, ale je to velice nepříjemné. Tyto kalhotky vás dokáží ochránit i během noci, pokud vás krvácení trápí i v noci, kdy je to opět také nepříjemné, probudí vás to, musíte to řešit. Tady v pohodlí těchto kalhotek, které jsou prodyšné a bez zápachu se v klidu vyspíte! Prvotřídní látka z bio bavlny rozhodně nezpůsobí nějaké vyrážky a další nepříjemnosti.