Nečekejte na zázrak, vsaďte na zaručený postup


Není dieta jako dieta. To už poznalo nemálo lidí. Bohužel člověk je ve své urputné snaze zhubnout ochotný skočit na lep různým podvodníkům a jejich „zaručeně účinným“ receptům na hubnutí, které slibují zázraky na počkání. Vždyť kdo by si něco podobného nepřál – shodit během měsíce třeba deset kilogramů? Jenže stejně tak jako není možné zázračně na potkání zbohatnout, není možné ani na počkání zhubnout.

fitness

Opak je ve skutečnosti pravdou, a tak každý, kdo chce získat figuru jako ze žurnálu, pro to také musí něco udělat. Nicméně přestože to není jednoduché, nemusí to nakonec být ani příliš složité. Úspěch tkví v tom, že musíte vsadit na ověřené postupy, které jsou promyšlené, respektují lidské tělo a jeho fyziologické procesy, a proto skutečně fungují. A přesně taková je i keto dieta, kterou již možná znáte pod označením francouzská proteinová dieta.

Princip této diety je v tom, že aby člověk shodil nadbytečnou tělesnou váhu a následně si ji byl schopen udržet, tak je nezbytné, aby došlo k redukci tukových zásob a nikoli svalové hmoty.

zelenina

Právě svaly jsou totiž v lidském těle hlavním hnacím motorem, který se podílí na spalování energie, a pokud dojde k jejich odbourání, musí nutně po přechodu na běžný stravovací režim následovat také tolik nenáviděný jojo efekt a rychlý návrat ztracené hmotnosti. Avšak pokud jde o zmíněnou proteinovou keto dietu, tak vám nic podobného nehrozí, právě díky tomu, že při této redukci budou vaše svaly nedotčeny a z těla zmizí pouze nevzhledné tukové polštáře. Stačí, když budete konzumovat vyvážená proteinová jídla nabitá potřebnými bílkovinami a s minimem cukru a tuku a již brzy se celý proces hubnutí rozběhne a již během několika týdnů ztratíte první kilogramy. A pokud budete postupovat v souladu s doporučením výživového poradce, tak se již brzy začnete shánět po oblečení v menší velikosti.