Kouzelník Martin Kellman

Magie, kouzla, nevysvětlitelné triky. Všichni je milujeme. Kouzelníci byli a jsou zajímavým tématem. Kde se vůbec téma kouzlení objevilo? Existovaly opravdu čarodějnice a čarodějové, kteří kouzlili? Nebo je to celé jen na oko? Bohužel, v dnešní době jen zřídka a vzácně narazíme na opravdu dobrého kouzelníka, který ovládá magii tak skvěle, že člověk jen žasne. Pro mě byla magie a kouzlení vždy mystické téma, které mě nehorázně přitahovalo. “Jak to, že se pod kloboukem objeví ten králík?”, “Kam zmizí?”, “Jak to sakra dělá?”, to jsou snad nejčastější otázky, které se mně, a i ostatním lidem vždy honí hlavou kdykoliv jsem na nějakém kouzelnickém vystoupení.

kouzelnické pomůcky

Pokud pořádáte jakoukoliv akci, ať už je to oslava narozenin, svatba, párty, ples, a přemýšlíte, čím zpestřit a oživit váš program, aby se nikdo nenudil, pozvěte si kouzelníka Martina Kellmana Vaskouzelnik.cz. Uchvátí svým vystoupením nejen děti, ale i dospělé. Vsadím se, že každé dítko má rádo kouzla a magii, tak toto je úžasný způsob, jak například oslavu narozenin vaší ratolesti posunout o level výš! Kouzelník Martin miluje dětský smích a rád si s dětmi užije spoustu legrace a bude se snažit jim zanechat nezapomenutelný zážitek z kouzlení. Navíc Martin umí i modelovat zvířátka z balónků. Program pro dospělé? Není problém.

kouzelník

Martin Kellman rád upoutá pozornost dospělých takzvanou Mikromagií, kdy kouzlí přímo u diváků, vytváří náhlé a nepochopitelné efekty, nechává mizet předměty, měnit karty a sem tam někomu vytáhne minci ukrytou za uchem. Hledáte zkušeného moderátora na vaši akci? I to Martin zvládá s přehledem. Umí výborně improvizovat a ovládá mluvené slovo, má již několikaletou praxi. Na jeho stránkách můžete narazit na fotky z akcí, kde Martin vystupoval ať už jako kouzelník, či jako vyráběč balónkových zvířátek, nebo jako moderátor. Pokud máte zájem, můžete kontaktovat přes email: Martin@VasKouzelnik.cz nebo na telefonním čísle: +420 777 879 704.