Jak se vyspat do růžova

Chodíte spát včas, každý den přibližně ve stejnou dobu, ale přesto se téměř každé ráno budíte nevyspalí a rozlámaní, protože jste se několikrát za noc převalovali a hledali jste správnou polohu? Možná to chce novou, a především kvalitní matraci. Kvalitní matrace vám zaručí kvalitní fyzický i psychický odpočinek.
vysoké čelo postele.jpg
Kdy vyměnit matraci za novou?
Matrace si zasluhuje výměnu hned z několika důvodů. Prvním z důvodů je stáří matrace nebo její proležení. Taková matrace je totiž nevhodná a můžete si jejím používáním přivodit řadu nepříjemných problémů, jako jsou bolesti zad a krční páteře a věc druhá je, že na takové matraci se nejspíš pohodlně nevyspíte.
medvídek v posteli.jpg

Matraci byste měli vyměnit za novou přibližně po 7 letech jejího používání. Taková stará matrace je nejen proleželá a ztrácí postupem času své užitné vlastnosti, ale také už není příliš vhodná z hygienických důvodů.
Pokud jste se tedy rozhodli pro nákup nové matrace, nepodceňujte její výběr, protože by vám měla dobře sloužit několik dalších let a umožnit vám kvalitní a pohodlný spánek. Jak se ovšem zorientovat v nabídce matracích, které obchody nabízejí? Vybírat můžete hned z několika různých typů matrací.
A z jakých typů matrací můžete vybírat? Nabídka na trhu je široká a chce to jen se v ní zorientovat a ujasnit si, jaký typ matrace je vhodný, k jakým účelům a podle toho vybrat tu správnou, která bude vám konkrétně vyhovovat. Správný výběr vhodné matrace vám zajistí nejen kvalitní a pohodlný spánek, ale také předejdete bolestem zad, krční páteře a problémům s pohybovým aparátem.
Pořízením kvalitní matrace bude konec nočního převalování a ranního nevyspaní. Probuďte se do nového dne jako šípková Růženka, vyspalí do růžova a plni elánu a energie do nového dne, a to díky nové, kvalitní a pohodlné matraci, jejíž výběr se rozhodně nevyplatí podceňovat.