Chci být pro muže stále sexy! Za každou cenu!

Asi následující finty budou působit lacině až přehnaně. Ale věřte, i takové ženy mezi námi chodí a dokážou muže dostat tam, kam chtějí, protože tyto triky jsou nesmrtelné.
pár na dece
1. Vysoké podpatky mají své kouzlo a dokážou zaujmout každého muže. A když si sednete, hoďte nožku přes nožku, nebo si klidně vyzujte botku.
2. Je úplně jedno, co pije na baru, ale čas od času si smyslně olízněte rty, nebo i okraj sklenice.
3. Když se na vás muž podívá, nestyďte se prohrábnout si vlasy a nakloňte hlavu na bok. Vystavíte tak krk a ucho, což v některých případech může působit velice eroticky.
4. V obchodě se postavte do jeho zorného pole a pokud máte na sobě minisukni, natáhněte se pro něco na tom nejvyšším regále. To by bylo, aby jste ho nezaujala.
sexy sekretářka
5. Hluboký sexy výstřih je stále top! Pokud ještě doplníte dekolt nějakým šperkem, abyste nepůsobila tak lacině, nikoho ani nenapadne, že je v tom nějaký úmysl.
6. Schválně mluvte tišeji, než je vašim zvykem. Nezbude mu tak, aby se k vám naklonil blíže a naslouchal vám.
7. V létě je šílené vedro. Takže šaty, nebo tílko se špagetovými ramínky nikdo nebude pokládat za něco nevkusného. Nenápadně může jedno z ramínek „trapně“ sklouznout – to se přece může stát.
8. Noste červenou barvu, abyste byla vidět.
9. Pokud je možnost, zkuste mu číst z ruky a můžete mu tak rafinovaně přejíždět po dlani, čáře srdce, či života a vykládat mu při tom nesmysly.
10. Pokud na to máte postavu, klidně choďte bez podprsenky, to nenechá chladného žádného muže.
11. Svá záda můžete mazaně odhalit dalším sexy kouskem oblečení – triko, odhalující záda.
pomalovaná žena
12. Jen tak, jako by nic prolistujte katalog se spodním prádlem, nebo plavkami a hloupě se zeptejte, které se mu líbí nejvíce, nebo které by vám slušely.
13. V hospodě, či restauraci vám omylem spadne ruka ze stolu dolů na jeho stehno. To mu přece nemůže vadit, nebo ano? Pokud se bude vzpouzet, stačí se omluvit a tvářit se nevinně.