Bandalettes – letní nutnost

Nosíte rády sukně a šaty, přičemž se bojíte horkých dnů, kdy budete muset sundat silonové punčochy? Zvláště dámy kypřejších tvarů často trpí na odřeniny v oblasti vnitřních stehen. Existuje mnoho fíglů, které s tímto problémem mohou pomoci. Bohužel se jedná většinou o velmi krátkodobá řešení, která Vám nezajistí komfort po celý den. Ať už se jedná o potírání inkriminovaných míst pánským tuhým deodorantem, aplikací silonek ve spreji, zasypání dětským pudrem atd. Naštěstí se na trhu objevily bandalettes.
silnější žena.jpg

Zdobí i chrání

Bandalettes jsou látkové elastické pásky, které obepínají stehna. Drží díky silonovým proužkům umístěným z vnitřní strany. Zajistí Vám tak pohodlí po celý den. Vybírat můžete z krajkových vzorů nebo hladké látky. K sehnání jsou nejčastěji v tělové, bílé a černé barvě. Nebude ovšem problém zakoupit je i v barvě Vašich oblíbených šatů. Důležité je však nepodcenit správnou velikost! Krejčovským metrem změřte obvod stehna a na základě tabulky velikostí vyberte Vaši velikost. Při nedodržení tohoto pravidla by se mohly „bandalettky“ rolovat a sjíždět z nohy, případně škrtit a tlačit. Krom toho, že Vás ochrání před odřeninami na stehnech, vypadají velmi hezky. Nemusíte se tedy bát větříku, který by Vám mohl sukni nadzvednout výš, než byste si přála. Takové bandalettes z bílé krajky budou vypadat jako sexy podvazek.

čtyři dívky v sukni.jpg

Bohužel cenově už vyjdou dráž než potírání stehen deodorantem. V českých internetových obchodech se pohybují mezi 300 až 400 korunami. Potřebujete-li více párů, mohlo by se Vám to již pěkně prodražit. Jako u většiny produktů prodávajících se na našem území, i v tomto případě se můžete prakticky spolehnout na to, že se vyrábí v Číně. Podíváte-li se po nich na některém z čínských portálů, seženete je za pakatel. Jen je musíte objednat včas, aby stihly dorazit, než začnou opravdová horka!