Jak oživit bílé stěny ve vaší domácnosti?

Milujete světlý vzdušný interiér, a tak máte všechny stěny v domě vymalované na bílo? Možná sami již tušíte, že pouze bílá nestačí a přemýšlíte, čím tyto zdi oživit.

Netroufáte si na větší úpravy?

První tip je snadno realizovatelný. Stačí vám k tomu pokojové rostliny. Kombinace zelené a bílé vypadala vždy svěže a příjemně. A tak vám k vylepšení stačí pokojová rostlina či kapradí. Pamatujte si však, že k tmavě zeleným rostlinám se bílé pozadí hodí více.starožitný vypínač

Zlaté rámy

Kde jinde vyniknou zlaté masivní rámy než právě na bílé stěně? Tyto minulostí dýchající doplňky v barokním stylu padnou na bílé pozadí přímo dokonale. Zlatem orámovanou louku můžete pověsit na bílou stěnu ve vaší ložnici.  Koupelnové zrcadlo ve zlatém rámu bude ve vaší koupelně vypadat velmi noblesně. 

Základ pro umění

Pokud máte prostorný byt s velkými bílými plochami, je velmi příhodné, pokud z ní uděláte součást vaší osobní umělecké galerie. Pokud máte umělecké nadání a troufáte si na to, kupte si černou barvu a pusťte se do díla. Dva velkoplošné obrazy, nakreslené technikou stínování, působí na bílé stěně velmi poeticky.

Vyměňte vypínače

Nudné bílé či béžové vypínače jsou již naštěstí minulostí. Pokud máte červenou kuchyň, budou v ní červené vypínače na bílé stěně působit velmi stylově. V současnosti trh nabízí nepřeberné množství barev a designů. Inspirovat se můžete u modelové řady vypínačů unica Lightpark. A pokud vás barva vypínače po čase omrzí, není nic jednoduššího než rámeček vyměnit za jiný. vypínač ve sklepě

Antické drobnosti

Vintage a antické doplňky jsou většinou tmavé a těžkopádní. Proto vyniknou v bílé kompozici. Máte ukryté starožitnosti v podobě fotek vašich prarodičů, porcelánových talířů a nějaké obrázky? Teď už víte, kam s nimi. Bílá stěna v zádveří je pro tyto doplňky přímo jako ušitá. Navíc to bude první věc, kterou uvidí vaši hosté a zanechá to v nich příjemný dojem.